IRF „Langa” SIA ir 14 gadi.

2005.gada 10.aprīlī savu 14 gadadienu atzīmēja IRF „Langa” SIA.
Pirms 14 gadiem neliels Rīgas kooperatīvs, kurš nodarbojas ar plastmasas izstrādājumu ražošanu tika pārveidots inženier-ražošanas firmā „Langa”. No tā laika firmas darbības pamatvirziens ir palicis nemainīgs – iepakojuma ražošana. Tieši 1991.gadā firmas darbinieki saprata, ka viņu plastmasas izstrādājumiem ir vajadzīgs labs iepakojums. Bija nolemts pašiem izstrādāt un ražot iepakojumu. Sanāca. Un sanāca labi. Iepakojuma ražošana kļuva par svarīgāko firmas darbības veidu un atstāja pagātnē plastmasas autodaļu, dakšiņu un karošu ražošanu.

Šodien IRF „Langa” SIA ražo vairāk nekā 200 mljn. iepakojuma izstrādājumu un apmēram 40 mljn. gofrēto papīru starpliku gadā. Firmas klientu vidū ir pazīstāmākie konditorejas un rūpniecības uzņēmumi no Eiropas un Krievijas. Uzņēmuma arsenālā ir mūsdienīgas termoformējošas līnijas un CVD (apstrādes centri ar ciparvadību). „Langas” izstrādes ir atzīmētas ar starptautisko iepakojumu asociāciju apbalvojumiem.

Savu gadadienu „Langa” atzīmēja darba kartībā, bez atraušanas no ražošanas. Bet no svētku tortes IRF „Langa” SIA kolektīvs atteikties nevarēja, ko mēs arī varam saskatīt fotogrāfijā.19.04.2005
Svetlana Savchuk
 
 
  developed by kenga.net