Blisteriepakojums       

 
 Drukašanas versija
 Nosūtīt partnerim  

  Blisteriepakojums
Blisteriepakojums sastāv no divām daļām: blistera, kas tiek izgatavots no cietās polimēra plēves termoformējošā veidā, un kartona etiķetes. Atkarībā no iepakojamā izstrādājuma konfigurācijas un pasūtītāja prasībām, blisteri var savienot ar etiķeti, izmantojot speciālas iekārtas, vai arī piestiprināt to etiķetei ar blistera ieliekto galu palīdzību (tā saucamie blisteri ar ieliekumu).
Blisteru boksi – blisteriepakojuma veids, kas pēdējā laikā kļūst arvien populārāks rūpniecības preču ražotāju vidū. Blisteru boksi ir iepakojums, kas pilnībā izgatavots no cietās polimēra plēves (parasti no caurspīdīgas).
Blisteriepakojums, kas pilda svarīgo iepakoto izstrādājumu mehānisko aizsardzības funkciju, kļūst aizvien nozīmīgāks patentēto preču aizsardzības jomā. Bieži vien blisteriepakojumu viltot ir daudz sarežģītāk, nekā kopēt pazīstamas preces brendu. Termoformējošās ražošanas attīstība dod iespēju ražot mūsdienīgu blisteriepakojumu ar tādiem tehnoloģiskās aizsardzības elementiem, kurus viltot nav iespējams (piemēram, gravīru, telpisko iešķelšanu, stabilu kvalitāti lielu dziļumu izvilkumos utt.).
 
 

 
 pieprasīt cenu
 pasūtīt

       
 
  developed by kenga.net